Kategorie

Str. główna ::  Dostawa towaru

Dostawa towaru

Wysyłka i zwroty
Polityka wysyłkowa
1. proszę potwierdzić swój adres wysyłki przed zapłacić za zamówienie; najlepiej zostawić numer telefonu do kontaktu. Podaj prawidłowy adres e-mail i sprawdź e-maile po zakupie, aby uzyskać zaktualizowane informacje.
2. Produkty są zazwyczaj wysyłane w ciągu 3 dni roboczych po zweryfikowaniu płatności (sobota, niedziela i większość dni świątecznych).
3. Po dostarczeniu przesyłki prześlemy Ci numer śledzenia, gdy tylko będzie dostępny. Czas przejazdu przesyłki zwykle wynosi od 5 do 10 dni roboczych, w zależności od miejsca docelowego, dni wolnych od pracy i czynników niezależnych od Usługi Pocztowej. Jeśli jest trochę opóźnienia, prosimy o więcej cierpliwości.

Zasady zwrotu pieniędzy
1. Zwracamy tylko całkowity zwrot kosztów za przedmioty, które mają problemy spowodowane przez nas.
2. Jeśli opakowanie zwrotne nie zawiera wszystkich akcesoriów i części, z którymi zostało wysłane, koszt akcesoriów i części zostanie odjęty od całkowitej ceny produktu i może jedynie uzasadniać częściowy zwrot pieniędzy.
3. Jeśli z jakiegokolwiek powodu musisz zmienić rozmiar, kolor lub zwrot jest spowodowany "W przeciwieństwie", koszt dostawy zostanie odjęty od całkowitej ceny produktu.

Polityka zwrotów
Zwroty lub wymiany są dozwolone pod warunkiem, że klient zakupił produkt za pośrednictwem strony internetowej i nie upłynął termin 30 dni od daty otrzymania. Skontaktuj się z nami, jeśli chcesz zwrócić lub wymienić.
Wszystkie paczki powinny być przesyłane za pomocą metody śledzenia, takiej jak US Mail Delivery Confirmation, UPS lub Federal Express. Nie ponosimy odpowiedzialności za przesyłki zagubione w tranzycie. Po otrzymaniu zwrotu, prosimy o zwrócenie go do 5 dni roboczych.
Powrót