Kategorie

Str. główna ::  Polityka prywatności

Polityka prywatności

Informacje na temat ochrony prywatności
Ta strona rozumie Twoją troskę o to, czy Twoje dane osobowe zostaną użyte i wykorzystane niewłaściwie. Kiedy odwiedzasz tę stronę, dziękujemy za zaufanie nam, obiecując, że udostępnisz nam swoje dane. I gwarantujemy, że twoje dane osobowe nie zostaną otwarte
Jakie dane osobowe dotyczące klientów gromadzi nasza strona internetowa? Informacje, które zbieramy od klientów, nie tylko pomagają nam personalizować, ale także stale poprawiają jakość zakupów w naszej witrynie. Oto rodzaje informacji, które zbieramy.
Informacje, które nam przekazujesz: Przechowujemy wszelkie informacje zarejestrowane w naszej witrynie internetowej lub przekazujemy nam w inny sposób. Nie będziesz proszony o podanie żadnych informacji, których nie chcesz udostępniać. Informacje, które podasz, będą dla nas bardzo pomocne, np. W odpowiedzi na Twoje prośby, realizowaniu zamówień, dostosowywaniu przyszłych zakupów, ulepszaniu naszego sklepu funkcje i komunikowanie się z Tobą.
Informacje automatyczne: zbieramy również rodzaje informacji za każdym razem, gdy wchodzisz w interakcję z naszą witryną. Na przykład czasami używamy "ciasteczek", jak wiele stron internetowych, a my uzyskujemy określone rodzaje informacji, gdy twoja przeglądarka uzyskuje dostęp do naszej strony internetowej.
Komunikacja przez e-mail: aby poprawić jakość naszych usług i zakupów, wyślemy Ci biuletyny z naszymi usługami i towarami oraz powiadomienia o zmianach dotyczących naszych zasad, a także potwierdzenia zamówienia. Jeśli nie chcesz otrzymywać od nas wiadomości e-mail innych niż powiadomienia o zamówieniach i pokwitowania, dostosuj swoje preferencje dotyczące subskrypcji, logując się na swoje konto.
Czym są pliki cookie?
Pliki cookie są alfanumerycznymi plikami tekstowymi identyfikującymi, które są przenoszone na twardy dysk komputera przez przeglądarkę internetową. W ten sposób £ our systemy rozpoznają Twoją przeglądarkę, abyśmy mogli dostarczyć Ci trochę informacji, na przykład, przechowywanie towarów w twoim koszyku podczas twojej wizyty.
Które informacje można uzyskać? Nasza strona internetowa daje dostęp do szerokiej gamy informacji o twoim koncie i twoich interakcjach z nami w ograniczonym celu oglądania i aktualizowania tych informacji w niektórych przypadkach.
Podałeś większość takich informacji podczas odwiedzania naszej strony internetowej. więc wystarczy podać nam informacje, takie jak imię i nazwisko, adres, numery telefonów, informacje o karcie kredytowej i tak dalej.
Pytania: Jeśli nadal masz pytania dotyczące naszych Warunków korzystania z usługi, oświadczenia o ochronie prywatności lub zasad dotyczących materiałów, możesz skontaktować się z naszym zespołem pomocy technicznej, klikając link "Skontaktuj się z nami" w menu bocznym. Lub daj nam e-mail,
Powrót